Aktualności

Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking, to impreza którą mamy na stałe wpisaną w kalendarz startów. Sąsiedztwo Tatr, niesamowita atmosfera oraz ściganie z kijami urozmaicone strzelaniem z karabinku mają swój niepowtarzalny klimat. W zawodach wzięło udział troje instruktorów Jest Lepiej, którzy startują w barwach Viking Nordic Team Częstochowa. Agnieszka i Jarek stanęli na najniższym stopniu podium, zdobywając tym samym tytuł brązowych medalistów Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic walking w kat. 30-latków. Marek znalazł się tuż za podium w kat. M50, zajmując 4 miejsce.

Zobacz wiecej

Ashtanga bez tajemnic z Krystianem Mesjaszem

23 czerwca w naszym centrum odbyły się warsztaty "Ashtanga bez tajemnic z Krystianem Mesjaszem". Zgromadziły one miłośników jogi, a Krystian, który jest certyfikowanym nauczycielem tej medtody wprowadził ich w tajniki  Ashtanga Vinyasy. Uczestnicy poznali  podstawy do samodzielnej praktyki, wprowadzenie do Powitań Słońca, pozycje stojące, pozycje otwierające biodra, dowiedzieli się jak pracować z oddechem Ujjay, jak używać Bandh i Dristhi.  

Zobacz wiecej

Rodzinny piknik na Promenadzie Niemena

W najbliższą niedzielę 26 maja 2019, spotykamy się na Promenadzie Niemena!

Zobacz wiecej

3 etap Nocnej Watahy

W piątek 13 lipca Jest Lepiej Run Team wziął udział w 3 etapie Nocnej Watahy, organizowanej na Jurajskiej ścieżce biegowej koło Olsztyna. Nasza ekipa wystartowała na dystansie 10 i 5 kilometrów i każdy odniósł swój mały sukces, a cieszy jeszcze bardziej fakt , że w szeregi teamu z niebieskim kciukiem wstępują nowi biegacze! Super! Kolejny etap jesienią!

Zobacz wiecej

W Poznaniu odbyła się 14. edycja targów FIT EXPO, na których było też Jest JEST LEPIEJ!

W dniach 24-26 maja na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi, na których spotkali się miłośnicy i pasjonaci sportu: fitnessu, biegania, jogi, kulturystyki oraz wielu innych dyscyplin, ale także fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy ortopedów, trenerów przygotowania motorycznego i wszystkich tych, którzy chcą świadomie uprawiać sport. 

Zobacz wiecej

5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking

W niedzielę 9. czerwca, odbyła się 5. jubileuszowa edycja Otwartych Mistrzostw Częstochowy Nordic Walking. Na starcie zameldowało się ponad 200 zawodników z całej Polski.

Zobacz wiecej